İzolasyon Yalıtım & Taahhüt

Ses yalıtımı nedir ?

Ses yalıtımı ; yaşam alanlarında istenmeyen gürültülerden yalıtımı yapılarak istenen kullanım koşullarının oluşturulması ve gürültüyü azaltmak amacı ile yapılan uygulamalardır.

Bu yalıtım uygulaması  dışarıdan gelen  gürültünün istenilen alana girmesini ve içeride yer alan gürültünün de dışarıya çıkmasını ses iletimi düşük malzemeler ile aralıksız kaplanması ile yapılmaktadır.

Su izolasyonu nedir ?

Su izolasyonu ; yaşam alanları ve binaların uzun ömürlü kalabilmesi, güvenilir ve konforlu bir yaşam süreci için su ve nemin  kapsadığı alanlara vereceği zararı önlemeye yönelik uygulanan bır yalıtımdır.

Su yalıtımı ile binalarımızı korozyona karşı koruyabiliriz. Su yalıtımı yapılan yapılar depreme dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

Isı yalıtım nedir ?

Isı yalıtım ; yapılarımız ve yaşam alanlarımızda soğuk veya sıcak havanın yapı içine girmesini ve/veya çıkmasını engellemek amacı ile yapılan kaplama işlemidir.

Isı yalıtımı yanında enerji tasarrufunun, yapıların eskime sürecini azaltmak, yapı maliyetlerini arttırmak ve istenilen yaşam alanı konfor seviyelerini yükseltmek, çevre kirliliğinden arınmış sağlıklı ortamlar sağlamak için zorunlu bır uygulamadır. Yapılarda dış cephe duvarı, cam ve pvc doğrama, teras, çatı, ısıtma tesisatı, zemin gibi alanlarda gerekli önlem alınmalıdır.

Yorumlar

Bir yorum bırakın

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır *